Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Sobótki z CLEO

Ostatni weekend czerwca upłynął nam na pracy podczas Sobótek przygotowanych dla mieszkańców Starachowic. Nasi ratownicy z Harcerskiej grupy Ratowniczej Starachowice dbali o bezpieczeństwo uczestników na terenie strefy zajęć dla dzieci, gdzie mimo zmiennej pogody mieszkańcy dość tłumnie uczestniczyli w zajęciach. Tu zajęcia przygotowało Stowarzyszenie Aktywności Społecznej Everest, 38 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii Plater oraz  firma Sniper z Olsztyna. Były tez zajęcia profilaktyczne prowadzone przez naszych ratowników w ramach programu SOS Dla ruchu drogowego prowadzone z wykorzystaniem  alkogoogli i gokartów z talerzem stuarda.

 

 

Zakończenie sobótek uświetnił występ zespołu ANKH oraz gwiazda wieczoru CLEO, która wystąpiła w towarzystwie tancerek. Na samo zakończenie zorganizowana została strefa kibica, na której mieszkańcy mogli zobaczyć mecz Polska - Kolumbia w ramach Piłkarskich Mistrzostw Świata.

 

 

Ćwiczenia w Mircu

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Ćwiczenia - WANACJA 2018

 

Piątego czerwca 2018 roku nasi ratownicy wzięli udział w zintegrowanych powiatowych ćwiczeniach służb ratowniczych pod kryptonimem "WANACJA 2018". Głównym celem ćwiczeń było sprawdzenie przygotowania zarówno jednostek ochrony przeciwpożarowych oraz Policji, Straży Miejskiej, Nadleśnictwa, Zarządzania Kryzysowego, Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice oraz Sanepidu i Lekarzy Weterynarii. W trakcie ćwiczeń które składały się z kilku epizodów począwszy od usuwaniu skutków pożaru lasu, trąby powietrznej po zdarzenie z wykryciem u zwierząt na terenie leśny ASF, czyli afrykańskiego pomoru świń.

 

W ćwiczenia zaangażowany został także Szpitalny Oddział Ratunkowy, który zajmował się poszkodowanymi w wyniku pożaru lasu na terenie bazy obozowe. Tu w role pozorantów przygotowanych przez HGR Starachowice wcielili się harcerze z 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater.

 

 

Dzień Dziecka

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Zabezpieczenie zawodów MDP

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

 

 

 

 

 

 

Zabezpieczenie zlotu 60 HRŚ

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Z wizyta u pierwszaków w SP-11

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 10

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

U seniorów w Klubie Złota Majówka

Artykuł a trakcie realizacji ...

 
Realizujemy programy
Reklama
Reklama
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj19
mod_vvisit_counterWczoraj29
mod_vvisit_counterTen tydzień121
mod_vvisit_counterPoprzedni314
mod_vvisit_counterTen miesiąc700
mod_vvisit_counterPoprzedni748
mod_vvisit_counterWszystkie403479
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook