Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Zabezpieczenie zawodów MDP

27 maja 2018 roku ratownicy HGR Starachowice zabezpieczali odbywające się na stadionie przy ulicy Szkolnej w Starachowicach  Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTIF. Tegoroczne zmagania z uwagi na 100 - lecie odzyskania niepodległości miały wyjątkową oprawę. Drużyny rywalizowały o Puchar Niepodległej. Patronat nad turniejem objął Starosta Starachowic - Pani Danuta Krępa. Zgodnie z regulaminem rozegrano dwie konkurencje: sztafeta pożarnicza i ćwiczenie bojowe. Udział w zawodach zgłosiło 9 drużyn, w tym 2 dziewczęce. W drużynach startowali zawodnicy w wieku od 10 do 16 lat. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i w kategorii chłopców zawody zakończyły się zwycięstwem zespołów z Mirca. Oba te zespoły będą reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich.

 

 

 

 

 

 

 

Zabezpieczenie zlotu 60 HRŚ

Podczas dwudniowego zlotu 60 Harcerskiego Rajdu Świętokrzyskiego,  zabezpieczaliśmy zarówno cześć oficjalną jak i zajęcia na zlocie. W tym roku mieliśmy wyjątkowo dużo pracy. Najwięcej  z kleszczami,  bo wyciągnęliśmy ich kilkanaście sztuk jak i z problemami żołądkowymi jednej z tras rajdowych. Pilnowaliśmy też bezpieczeństwa podczas zajęć sportowych z archery-tag prowadzonych ze względu na duże zainteresowanie do późnych godzin,  przez 38 Starachowicka Drużynę Harcerską im. Emilii Plater, gdzie na szczęście poza rozdartą koszulka po wygranym meczu żadnych zdarzeń nie było :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Dbaliśmy także o bezpieczeństwo uczestników V Trasy podczas czterodniowych zmagań na trasie o puchar Wojewody Świętokrzyskiej Agaty Wojtyszek.

 

Z wizyta u pierwszaków w SP-11

[Błąd na stronie] [Skontaktuj się z administratorem]

 

Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 10

[Błąd na stronie] [Skontaktuj się z administratorem]

 

U seniorów w Klubie Złota Majówka

[Błąd na stronie] [Skontaktuj się z administratorem]

 

Szkolenie pracowników Starostwa Powiatowego

 

Kolejne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przeprowadzone przez Harcerską Grupę Ratowniczą Starachowice w Starostwie Powiatowym Starachowice. Cieszy nas że kolejny podmiot, po raz kolejny obdarzył Nas zaufaniem i to że z kursu na kurs wiedza i umiejętności pracowników są coraz większe.

 

 

Zabezpiecznie uroczystości i pikniku z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

[Błąd na stronie] [Skontaktuj się z administratorem]

 

Szkolenie kadry w SP w Szumsku

[Błąd na stronie] [Skontaktuj się z administratorem]

 

II Starachowicki Półmaraton

Już po raz drugi zabezpieczaliśmy pod względem medycznym Półmaraton Hotel Senator - Bricomarche, który został zorganizowany w Starachowicach. W tym roku w biegu na trzech dystansach uczestniczyło ponad 300 uczestników. Nasi ratownicy obecni byli zarówno na terenie pod Skałkami gdzie był zarówno start jaki i meta biegu ale także na trasie w patrolach samochodowych jak i na kładzie, który zamykał stawkę biegaczy na najdłuższym dystansie 20 kilometrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Realizujemy programy
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj48
mod_vvisit_counterWczoraj206
mod_vvisit_counterTen tydzień691
mod_vvisit_counterPoprzedni594
mod_vvisit_counterTen miesiąc2038
mod_vvisit_counterPoprzedni2109
mod_vvisit_counterWszystkie423909
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook