Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Spartakiada Sportowa Osób Niepłnosprawnych GOLGOTA SWIĘTOKRZYSKA

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Zabezpieczenie Zawodów Powiatowych OSP

Artykuł w trakcie realizacji...

 

Szkolenie dla nauczycieli

Artykuł w trakcie realizacji .....

 

Dni Starachowic

 

Podczas tegorocznych trwających od piątku do niedzieli "Dni Starachowic" dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników na strefie zabaw dla dzieci i młodzieży. Prowadziliśmy także zajęcia profilaktyczne w ramach projektu SOS da Ruchu Drogowego - Stop Pijanym Kierowcom i TESCO Decydujesz Pomagamy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Ostatniego dnia wspólnie ze Stowarzyszeniem Everest poprowadziliśmy także konkurs rodzinny, zorganizowany przez firmę MAN, w którym rodziny rywalizowały o nagrodę główna - wyjazd wakacyjny za 5000 zł dla całej rodziny.

 

 

Święto Wojska Polskiego

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Biegiem z Pomocą 3

Po raz trzeci z inicjatywy Stowarzyszenia Zabiegane Starachowice odbył się zorganizowana została impreza biegowa pod hasłem "Biegiem z Pomocą", której celem oprócz szeroko pojętego promowania zdrowego tryby życia, było zbieranie środków na leczenie i rehabilitacje trójki dzieci:Mai, Bartusia i Emilki. Bieg który pod względem medycznym zabezpieczała na sza Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice rozpoczął się nad zalewem Lubianka i prowadził malownicza trasą Sieradowickiego Parku Krajobrazowego na dystansach 6 oraz 21 kilometrów. Na zakończenie odbyły się biegi dla najmłodszych i tradycyjny już bieg w szpilkach na dystansie 50 metrów. O bezpieczeństwo uczestników na większości trasy dbali harcerze z 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater oraz wolontariusze ze Stowarzyszenia Aktywności Społecznej Everest.

 

Nagroda w konkursie TESCO Decydujesz Pomagamy

 

Drugiego lipca 2018 roku, dzięki przychylności klientów sieci, którzy oddali głosy na nasz projekt,   mieliśmy przyjemność odebrać czek na 5000 zł od sieci Tesco na działania profilaktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Czek odebraliśmy z rąk pani dyrektor sklepu Tesco i prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka. W ramach działań, nie tylko prowadzić będziemy zajęcia z pierwszej pomocy ale także będziemy mieli możliwość sfinansować kolejną edycje naszego mini poradnika pierwszej pomocy i mini apteczki, które trafia do odbiorców naszych działań.

 

 

Starachowicka Strzała

2 lipca 2018 roku wspieraliśmy organizatorów rywalizacji w kolarstwie szosowym i kolarstwie górskim zorganizowanej przez Grzegorza Wajsa, byłego zawodowego kolarza, a dziś dyrektora czołowego w Polsce cyklu wyścigów LOTTO Poland Bike Marathon, w ścisłej współpracy z Powiatem Starachowickim, Miastem Starachowice i Hotelem Europa II Starachowickiej Strzały. Nasi ratownicy dbali o bezpieczeństwo uczestników na trasie wyścigów w których rywalizowało ponad 600 kolarzy o tytułu Mistrzów Polski Masters i Cyklosport. oraz kategoriach górskich. Jednym z wybitnych gości zawodów był otwierający zawody wicemistrz olimpijski i trzeci kolarz Tour de France wielokrotny Mistrz Polski Zenon Jaskóła.

 

 

 

Sobótki z CLEO

Ostatni weekend czerwca upłynął nam na pracy podczas Sobótek przygotowanych dla mieszkańców Starachowic. Nasi ratownicy z Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice dbali o bezpieczeństwo uczestników na terenie strefy zajęć dla dzieci, gdzie mimo zmiennej pogody mieszkańcy dość tłumnie uczestniczyli w zajęciach. Tu zajęcia przygotowało Stowarzyszenie Aktywności Społecznej Everest, 38 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii Plater oraz  firma Sniper z Olsztyna. Były też zajęcia profilaktyczne prowadzone przez naszych ratowników w ramach programu "SOS Dla ruchu Drogowego"  prowadzone z wykorzystaniem  alkogoogli i gokartów z talerzem stuarda.

 

 

Zakończenie sobótek uświetnił występ zespołu ANKH oraz gwiazda wieczoru CLEO, która wystąpiła w towarzystwie tancerek. Na samo zakończenie zorganizowana została strefa kibica, na której mieszkańcy mogli zobaczyć mecz Polska - Kolumbia w ramach Piłkarskich Mistrzostw Świata.

 

 
Realizujemy programy
Reklama
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj20
mod_vvisit_counterWczoraj21
mod_vvisit_counterTen tydzień41
mod_vvisit_counterPoprzedni199
mod_vvisit_counterTen miesiąc532
mod_vvisit_counterPoprzedni1031
mod_vvisit_counterWszystkie407507
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook