Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

U seniorów w Klubie Złota Majówka

[Błąd na stronie] [Skontaktuj się z administratorem]

 

Szkolenie pracowników Starostwa Powiatowego

 

Kolejne szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przeprowadzone przez Harcerską Grupę Ratowniczą Starachowice w Starostwie Powiatowym Starachowice. Cieszy nas że kolejny podmiot, po raz kolejny obdarzył Nas zaufaniem i to że z kursu na kurs wiedza i umiejętności pracowników są coraz większe.

 

 

Zabezpiecznie uroczystości i pikniku z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

[Błąd na stronie] [Skontaktuj się z administratorem]

 

Szkolenie kadry w SP w Szumsku

[Błąd na stronie] [Skontaktuj się z administratorem]

 

II Starachowicki Półmaraton

Już po raz drugi zabezpieczaliśmy pod względem medycznym Półmaraton Hotel Senator - Bricomarche, który został zorganizowany w Starachowicach. W tym roku w biegu na trzech dystansach uczestniczyło ponad 300 uczestników. Nasi ratownicy obecni byli zarówno na terenie pod Skałkami gdzie był zarówno start jaki i meta biegu ale także na trasie w patrolach samochodowych jak i na kładzie, który zamykał stawkę biegaczy na najdłuższym dystansie 20 kilometrów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolimy MAMY z fundacją TESCO Decydujesz pomagamy

[ Nieznany błąd na stronie ] -[ skontaktuj się z administratorem ! ]

 

Zabezpieczenie biegu Tropem Wiczym w Starachowicach

4 marca 2018,  po raz kolejny dbaliśmy o zabezpieczenie medyczne Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" W biegu uczestniczyła rekordowa bo ponad 230 osobowa grupa biegaczy, która biegała na dystansie 1963 metry i na dystansie 10 kilometrów. Biegi były organizowane w całej Polsce i zgromadziły ponad 70 tysięcy uczestników w 330 miejscowościach. W tym także w Anglii, USA, Niemczech czy Australii. Gościem Honorowym Biegu był pełniący obowiązki szefa sztabu 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej Major Marcin Majewski, który w asyście harcerek z 38 SDH, wręczył medale oraz  nagrody dla  najlepszych  ufundowanymi przez 10 Świętokrzyską Brygadę OT. Sędziów technicznych i zabezpieczenie trasy zapewnili funkcjonariusze Policji, Straży Miejskiej oraz wolontariusze z 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater oraz Stowarzyszenie Aktywności Społecznej EVEREST

 

 

 

 

 

 

Plebiscyt "Pierścienie przyjaźni 2017"

Są konkursy ważne ogromnie, są te duże i te maleńkie. Są też te, które wywołują uśmiech i wspaniałe uczucia że ktoś docenia to co robimy dla innych. Taki jest też hufcowy plebiscyt, w którym w tym roku kapituła umieściła nasza grupę ratowniczą w kategorii kluby specjalnościowe. Niby nic a cieszy.

Dlatego bardzo prosiliśmy o wsparcie i oddanie głosu na  HGR Starachowice poprzez polubienie naszej grafiki na stronie hufca.

To dzięki Waszym głosom, udało nam się zdobyć największe poparcie wśród wszystkich kandydatów, nie tylko w naszej kategorii. Zdobyliśmy, nie tylko więcej głosów niż pozostała dwójka w naszej kategorii razem wzięta. Mało tego, zdobyliśmy pięć razy więcej głosów, niż pozostali kandydaci razem wzięci w naszej kategorii.

 

Dziękujemy serdecznie za wsparcie obiecując ze swej strony kolejne nowe i te sprawdzone działania. Póki co zaczynamy cykl szkoleń dla młodych Mam, z zakresu pediatrycznej pierwszej pomocy w ramach projektu TESCO Decydujesz - pomagamy. Relacja ze szkoleń już wkrótce na naszej stronie i profilu na FB.

 

Kolędowanie dla "Niepodległej"

27 stycznia 2018 roku nasi ratownicy z Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice mieli okazję zabezpieczać wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek przygotowany przez Powiat Starachowicki i Młodzieżowy Dom Kultury. W koncercie wystąpiły zespoły z  placówek kultury, chóry, uczniowie szkół i przedstawiciele organizacji i instytucji z naszego powiatu.  Organizatorzy przygotowali wyjątkowo udana imprezę stawiając wysoko poprzeczkę przed kolejnymi zaplanowanymi wydarzeniami z okazji 100 lat Odzyskania Niepodległości. Koncert poprowadzili pan Stanisław Stanecki ze Starostwa Powiatowego i pani Agnieszka Lasek z Młodzieżowego Domu Kultury.

 
Ważne informacje !
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj11
mod_vvisit_counterWczoraj92
mod_vvisit_counterTen tydzień103
mod_vvisit_counterPoprzedni837
mod_vvisit_counterTen miesiąc3518
mod_vvisit_counterPoprzedni3092
mod_vvisit_counterWszystkie434758
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook