Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Widzialna Ręka Starachowice dla Ukrainy

 

Działania pomocowe prowadzi też "WIDZIALNA RĘKA - STARACHOWICE", której reklamować ani polecać nie trzeba. Tu wszelkie potrzeby i wsparcie dla Ukrainy możecie kierować bezpośrednio na "Majdan" na ul Spacerowej, obok restauracji "Pod Sosnami". Zachęcamy do zapoznania się z bieżącymi potrzebami umieszczanymi w grupie na Facebooku, gdzie na bieżąco organizowana jest pomoc i zbiórka potrzebnych rzeczy. Link do grupy https://www.facebook.com/groups/136221444475967

 

Starachowice dla Ukrainy

 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych

Pierwszego marca ja co roku, uczestniczyliśmy w zabezpieczeniu uroczystości miejskich poświęconym :Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Uroczystości zorganizowane zostały w parafii pod wezwaniem Wszystkich Świętych, gdzie oprócz mszy uczestnicy uroczystości wzięli udział w złożeniu wiązanek i zniczy pod tablica upamietającą "Wyklętych" działających w naszym regionie.

 

Rocznica powstania Armii Krajowej

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Nowi ratownicy KPP w grupie

W dniach od 14 stycznia 2022 do 13 lutego 2022 roku w zorganizowanym we współpracy z Chorągiew Kielecka ZHP, kursie Kwalifikowanej Pierwszej pomocy wzięło udział 24 osoby ze Starachowic i okolicznych miejscowości. Cieszy nas że wśród kursantów znalazły się osoby, które po kursie wzmocnią naszą Grupę.

Wkrótce relacja z kursu na naszym profilu na Facebooku.

Do zobaczenia w działaniu !

 

Zabezpieczenie X Orszaku Trzech Króli w Starachowicach

Po rocznej przerwie po raz dziesiąty ulicami przeszedł "Orszak Trzech Króli" Po raz dziesiąty dbaliśmy też o zabezpieczenie medyczne orszaku. Wspieraliśmy także z naszymi wolontariuszami ze Stowarzyszenia Everest i 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej służby zawodowe w zabezpieczeniu trasy przejścia orszaku.

 

 

Terenowa Integracja dla Choinki 4x4

 

Świętokrzyska Terenowa Integracja dla choinki to jedna z tych akcji, które łączą pasje uczestników z pomaganiem innym. Nie inaczej było także w tym roku podczas VIII Integracji zorganizowanej w Starachowicach (wcześniej w Brodach) Miło nam, że po raz kolejny mieliśmy udział w tej akcji zabezpieczając  ja pod względem medycznym. W tym roku z wpisowego i aukcji przekazanych przedmiotów zebrano ponad 23 tysiące złotych.

 

 

Szkolenie Leśników

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Uroczystości Miejskie i Bieg "NIEPODLEGŁOŚCI" w Starachowicach

W dniu 11 listopada 2021 roku, dbaliśmy o bezpieczeństwo medyczne uczestników uroczystości upamiętniających Rocznicę Odzyskania Niepodległości w Starachowicach, które w tym roku ze względu na remont ulicy przy pomniku obyły się przy kamieniu z tablicą przy zbiegu ulic Radomskiej i Konstytucji 3-go Maja,

 

 

 

 

W trakcie uroczystości odbył się start "Biegu Niepodległości" zorganizowanego w Starachowicach przez Stowarzyszenie Zabiegane Starachowice i MOSiR. W biegu w którym uczestniczyło blisko 300 biegaczy organizatorów  wspierali oprócz naszych ratowników z HGR Starachowice także żołnierze z Wojsk Obrony Terytorialnej, wolontariusze ze Stowarzyszenia Pawłów PLUS, Stowarzyszenia Aktywności Społecznej Everest oraz harcerze z 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im Emilii Plater, którzy przygotowali białe i czerwone balony napełnione helem dla uczestników biegu, które to balony zostały wypuszczone na starcie.

 
Ważne informacje !
Reklama
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj14
mod_vvisit_counterWczoraj30
mod_vvisit_counterTen tydzień44
mod_vvisit_counterPoprzedni302
mod_vvisit_counterTen miesiąc449
mod_vvisit_counterPoprzedni1479
mod_vvisit_counterWszystkie498734
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook