Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Zgłoszenia na ZAWODY RATOWNICZE

Przypominamy że trwają zgłoszenia na tegoroczne zawody ratownicze. Do dyspozycji 24 miejsca w 3 kategoriach wiekowych. Zgłoszenia do dnia 26 września 2023 roku lub do wyczerpania miejsc w poszczególnych kategoriach.

ZGŁOSZENIA ZAMKNIĘTE !

 

KIJE NA DWIE MILE

 

17 września mieliśmy okazję dbać o bezpieczeństwo uczestników biegu  "KIJE NA 2 MILE", który został zorganizowany w formule Nordic Walking. Bieg zorganizowany został z inicjatywy Starachowickiego oddziału PTTK i Centrum Usług Społecznych. Dodatkowo w  biegu uczestniczyła nasza druhna KINGA razem z psem Aronem.

 

 

ROCZNICA NAPAŚCI NA POLSKĘ

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Wizyta w przedszkolu nr 6 w Starachowicach

Z okazji Międzynarodowego Dnia  Pierwszej Pomocy  ustanowionego w 2020 z inicjatywy Międzynarodowego Czerwonego Krzyża roku odwiedziliśmy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Starachowicach.

Podczas spotkania przedszkolaki mogły się nie tylko dowiedzieć o pierwszej pomocy, ale także poznały naszego psa INKĘ, następczynię NESKI, oraz miały okazję zwiedzić nasz ambulans i sprzęt ratowniczy.

 

DNI STARACHOWIC - zabezpieczenie strefy aktywności

 

W dniu 3 września 2023 roku mieliśmy okazję współtworzyć i zabezpieczać Strefę Aktywności zorganizowaną podczas DNI STARACHOWIC z koncertem Piotra Cugowskiego i Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów. Strefę zorganizowało Stowarzyszenie Aktywności Społecznej Everest przy wsparciu 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej.


Podczas kilku godzin działania strefy z atrakcji typu arena gladiatorów, gigantyczne piłkarzyki, bramka celnościowa, zjeżdzalnia, boisko do Archery Tag, zajęcia łucznicze, gry zręcznościowe, z zajęć skorzystało ponad 2000 osób.

 

XI MAN-ia BIEGANIA

Po raz kolejny uczestniczyliśmy w zabezpieczeniu medycznych MAN-i biegania w Starachowicach. Kolejna XI już edycja biegu, odbyła się w ramach "DNI STARACHOWIC"  w niedzielę 3 września 2023 roku. I składała się z biegu głównego i biegów dla dzieci.

 

IX Legenda STAR-a

W dniach 24-25 sierpnia mieliśmy okazję dbać o bezpieczeństwo uczestników 9 Legendy STAR-a. Rywalizacja rozpoczęła się w sobotę od wolnej jazdy, która odbyła się obok budynku Starostwa Powiatowego w Starachowicach, skąd uczestnicy przenieśli się na tor doświadczalny w Wąchocku, gdzie odbyły się próby terenowe.

 

W niedziele odbyły się jazdy na czas w miejscowości Mirzec, gdzie na centralnym parkingu można było także obejrzeć pojazdy zgromadzone na zlocie i porozmawiać z ich właścicielami.

Po spotkaniu w Mircu, "Konwój STAR-a" udał się na targowice miejską w Starachowicach, gdzie odbyły się kolejne konkurencje, w tym slalom na czas i hamowanie przed ścianą. Tu tez odbyło się podsumowanie zlotu i rywalizacji załóg w kilku kategoriach. W zlocie uczestniczyło blisko 200 zabytkowych pojazdów z czego około 80 stanowiły STAR-y

 

Festiwal BLUES POD PIECEM

 

26 sierpnia 2023 roku, mieliśmy okazję dbać o bezpieczeństwo uczestników XI edycji Festiwalu Bluesowego "BLUS POD PIECEM" zorganizowanego w XIX wiecznej, zabytkowej hali spustowej Muzeum Przyrody i techniki w Starachowicach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wakacje z MŁODZIEŻOWĄ STREFĄ AKTYWNOŚCI

W dniach od 7 do 25 sierpnia dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników zajęć pod nazwą WAKACJE Z MŁODZIEŻOWĄ STREFĄ AKTYWNOŚCI, realizowanych przez Stowarzyszenie Aktywności Społecznej Everest, dla dzieci i młodzieży pozostających w czasie wakacji w Starachowicach. W ramach zajęć w strefie,  odbyły się różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne.

 
Ważne informacje !
Reklama
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj70
mod_vvisit_counterWczoraj399
mod_vvisit_counterTen tydzień4043
mod_vvisit_counterPoprzedni1512
mod_vvisit_counterTen miesiąc6395
mod_vvisit_counterPoprzedni1513
mod_vvisit_counterWszystkie512627
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook