Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Zabezpieczenie uroczystości pod Skałkami

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Obóz w Krynicy Morskiej

Jak co roku angażujemy się w przygotowanie i prowadzenie obozu dla dzieci i młodzieży w Krynicy Morskiej. W tym roku obóz w Krynicy odbędzie się po raz 25, a co za tym idzie szykujemy dodatkowe niespodzianki dla uczestników. Wszystkich zapraszamy  i wszystkim polecamy nasz obóz zorganizowany z największą dbałością o bezpieczeństwo uczestników, z poszanowaniem wszystkich wymogów i obowiązujących przepisów, a przede wszystkim wspaniałej zabawy i wypoczynku dla uczestników.

Więcej informacji o obozie na stronie

38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater.

 

Zabezpieczenie III Półmaraton Starachowicki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzeci półmaraton w Starachowicach i po raz trzeci dbaliśmy o zabezpieczenie medyczne uczestników półmaratonu. Tym razem z pomocą harcerzy z 38 SDH i wolontariuszy ze Stowarzyszenia Everest zabezpieczaliśmy także punk z wodą i owocami na trasie oraz część trasy przebiegającej w lesie od miejscowości Lipie do drogi pożarowej nr 7. Na mecie pomagaliśmy Prezydentowi Miasta i Staroście Starachowickiemu przy wręczaniu medali dla ponad 300 uczestników.

 

 

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-Maja

 

TESCO-Decydujesz Pomagamy

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Spotkanie z kapitułą nagrody "Koziołka"

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Szkolenia kadry pedagogicznej i pracowników administracji w szkołach

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych

 

 

 

 

 

 

 

Zabezpieczenie Biegu Tropem Wilczym

Stowarzyszenie Zabiegane Starachowice i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w Starachowicach byli inicjatorami zorganizowania już po raz trzeci w Starachowicach,  biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM. W tym roku na starcie stanęło ponad 300 osób, które rywalizowały na dwóch dystansach. Dystansie o długości 1963 metry i dystansie 10 km. Także w tym roku ratownicy Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice zabezpieczali medycznie bieg. O bezpieczeństwo i właściwy przebieg rywalizacji na trasie dbali wolontariusze z 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater, Stowarzyszenia Pawłów PLUS, HSZ,  oraz Stowarzyszenia Aktywności Społecznej EVEREST. Członkowie Stowarzyszenia EVEREST dodatkowo w ramach realizacji projektu "Bohaterom Niepodległej" zapewnili dodatkową niespodziankę na trasie, w postaci żołnierzy wręczających wraz z kierownikiem MOSiR, medale uczestnikom biegu.

 

 

 

 

 
Ważne informacje !
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj11
mod_vvisit_counterWczoraj92
mod_vvisit_counterTen tydzień103
mod_vvisit_counterPoprzedni837
mod_vvisit_counterTen miesiąc3518
mod_vvisit_counterPoprzedni3092
mod_vvisit_counterWszystkie434758
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook