Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Obóz w Krynicy Morskiej

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Zajęcia edukacyjne dla dzieci

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Nagroda KOZIOŁEK dla HGR Starachowice

W dniu 19 czerwca 2019 roku w Sali Kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach odbyło się  już 20 jubileuszowe,  podsumowanie wyników programu Bezpieczne Świętokrzyskie oraz wręczenie nagród „Koziołka”

Główną ideą Programu Bezpieczne Świętokrzyskie jest szeroko rozumiana współpraca na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Jest on wspólną inicjatywą i zobowiązaniem do jego realizacji: Wojewody Świętokrzyskiego, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji, Stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Regionu Świętokrzyskiego oraz Konwentu Starostów Województwa Świętokrzyskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na podsumowaniu główne wyróżnienia czyli „ Koziołka”  otrzymały powiaty, których działania w zakresie bezpieczeństwa wykraczają poza ramy przewidziane przepisami prawa. Pierwsze miejsce zajął Powiat Włoszczowski , drugie miejsce Powiat Kielecki, oraz nasz  Powiat Starachowicki, który w tym roku zajął  III miejsce.

 

 

Rozdano także trzy specjalne „Koziołki”, które  przypadły osobom i podmiotom, które są liderami w swoich środowiskach, podejmującymi niekonwencjonalne działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa. W śród wyróżnionych znalazła się nasza  Harcerska Grupa Ratownicza Starachowice, która doceniono za liczne działania związane zarówno z udzielaniem pierwszej pomocy jak i działaniami na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Nagrodę „Koziołka” otrzymaliśmy z rak marszałka województwa świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego i wicewojewody świętokrzyskiego  Bartłomieja Dorywalskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego  Policji insp. Pawła Dzierżaka.

Pozostałe dwa wyróżnienia trafiły do pani Izy Wierzby, koordynatorki ds. profilaktyki Komendy Straży Miejskiej w Kielcach, inicjatorki i koordynatorki licznych konkursów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży,  oraz Marcin Sztuka, nauczyciel Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie, którego podopieczni odnoszą sukcesy w turniejach i konkursach na temat bezpieczeństwa ruchu drogowym na szczeblu ogólnopolskim.

 

Zabezpieczenie uroczystości pod Skałkami

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Obóz w Krynicy Morskiej

Jak co roku angażujemy się w przygotowanie i prowadzenie obozu dla dzieci i młodzieży w Krynicy Morskiej. W tym roku obóz w Krynicy odbędzie się po raz 25, a co za tym idzie szykujemy dodatkowe niespodzianki dla uczestników. Wszystkich zapraszamy  i wszystkim polecamy nasz obóz zorganizowany z największą dbałością o bezpieczeństwo uczestników, z poszanowaniem wszystkich wymogów i obowiązujących przepisów, a przede wszystkim wspaniałej zabawy i wypoczynku dla uczestników.

Więcej informacji o obozie na stronie

38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater.

 

Zabezpieczenie III Półmaraton Starachowicki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzeci półmaraton w Starachowicach i po raz trzeci dbaliśmy o zabezpieczenie medyczne uczestników półmaratonu. Tym razem z pomocą harcerzy z 38 SDH i wolontariuszy ze Stowarzyszenia Everest zabezpieczaliśmy także punk z wodą i owocami na trasie oraz część trasy przebiegającej w lesie od miejscowości Lipie do drogi pożarowej nr 7. Na mecie pomagaliśmy Prezydentowi Miasta i Staroście Starachowickiemu przy wręczaniu medali dla ponad 300 uczestników.

 

 

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-Maja

 

TESCO-Decydujesz Pomagamy

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Spotkanie z kapitułą nagrody "Koziołka"

Artykuł w trakcie realizacji ...

 
Ważne informacje !
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterWczoraj8
mod_vvisit_counterTen tydzień52
mod_vvisit_counterPoprzedni166
mod_vvisit_counterTen miesiąc771
mod_vvisit_counterPoprzedni1636
mod_vvisit_counterWszystkie444164
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook