Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

Szkolenia kadry pedagogicznej i pracowników administracji w szkołach

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych

 

 

 

 

 

 

 

Zabezpieczenie Biegu Tropem Wilczym

Stowarzyszenie Zabiegane Starachowice i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w Starachowicach byli inicjatorami zorganizowania już po raz trzeci w Starachowicach,  biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM. W tym roku na starcie stanęło ponad 300 osób, które rywalizowały na dwóch dystansach. Dystansie o długości 1963 metry i dystansie 10 km. Także w tym roku ratownicy Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice zabezpieczali medycznie bieg. O bezpieczeństwo i właściwy przebieg rywalizacji na trasie dbali wolontariusze z 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater, Stowarzyszenia Pawłów PLUS, HSZ,  oraz Stowarzyszenia Aktywności Społecznej EVEREST. Członkowie Stowarzyszenia EVEREST dodatkowo w ramach realizacji projektu "Bohaterom Niepodległej" zapewnili dodatkową niespodziankę na trasie, w postaci żołnierzy wręczających wraz z kierownikiem MOSiR, medale uczestnikom biegu.

 

 

 

 

 

HGR Starachowic już bez NESKI

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

Dzień numeru 112

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

 

 

 

 

 

 

Zabezpieczenie koncertu WOSP w SCK

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII Orszak Trzech Króli w Starachowicach

Nowy rok zaczęliśmy od zabezpieczenia medycznego Orszaku Trzech Króli, który już po raz ósmy przeszedł ulicami Starachowic.Tegoroczny orszak odbył się pod patronatem Wojewody Świętokrzyskiej Agaty Wojtyszek, Starosty Starachowickiego Piotra Babickiego i Prezydenta Starachowic Marka Materka. Wśród wielu wspaniałych organizatorów orszaku z Rycerzami Kolumba na czele i Stowarzyszeniem Kotyka, która serwowała wspaniała grochówkę znaleźli się także harcerze z 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater, którzy byli najliczniejsza grupa wspierająca służby zawodowe w zabezpieczeniu porządkowym przemarszu orszaku. Harcerze z 38 SDH, dbali także o bezpieczeństwo zwierząt stanowiących oprawę barwnego orszaku.

 

 

Szkolenia kadry pedagogicznej i pracowników administracji w szkołach

Zmienione przepisy i wymagania dotyczące obowiązku posiadania wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przez nauczycieli oraz pracowników administracji szkół i placówek wychowawczych spowodowały wzrost zainteresowania naszymi szkoleniami i wzmożoną pracę naszych instruktorów pod koniec roku, przez co mamy kilka zaległości na stronie, ale za to kilka szkół więcej ma przeszkolonych nauczycieli i kadrę administracyjną z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

29 listopada 2018 weszło w życie nowe rozporządzenie w sprawie bhp w szkołach i placówkach, które nakłada na szkoły obowiązek przeszkolenia wszystkich pracowników szkół i placówek oświatowych w zakresie Pierwszej Pomocy, dlatego też od nowego roku powstanie też nowa zakładka na naszej stronie z opisem kursów prowadzonych przez Harcerską Grupę Ratowniczą Starachowice specjalnie pod kontem szkół,  tak aby nasza oferta  była bardziej przystępna zarówno organizacyjnie jaki i cenowo.

 

Więcej informacji o szkoleniach da nauczycieli uzyskacie Państwo pod numerem 602801701.

 

Wigilia u Strażaków

Każdego roku w okresie przedświątecznym wśród przemiłych życzeń świątecznych, otrzymujemy zaproszenie na spotkanie wigilijne wśród strażaków  Komendy Powiatowej w Starachowicach. Zawsze też chętnie w nim uczestniczymy przynosząc  razem z harcerzami z 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater Ogień Betlejemski.

Podczas spotkania oprócz przedstawicieli Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice nie zabrakło też przedstawicieli władz samorządowych Miasta, Powiatu i ościennych Gmin. Lasów Państwowych oraz Policji.

 
Ważne informacje !
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj32
mod_vvisit_counterWczoraj8
mod_vvisit_counterTen tydzień61
mod_vvisit_counterPoprzedni166
mod_vvisit_counterTen miesiąc780
mod_vvisit_counterPoprzedni1636
mod_vvisit_counterWszystkie444173
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook