Joomla TemplatesWeb HostingFree Money

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO

15 sierpnia podczas uroczystości miejskich upamiętniającego Święto Wojska Polskiego, ustanowione w rocznice "Cudu nad Wisłą" dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników podczas uroczystej mszy świętej i uroczystości pod "Pomnikiem Niepodległości".  Ze względu na wysoką temperaturę sięgająca 34 stopni na zewnątrz, mieliśmy dużo pracy zarówno podczas mszy, jak i uroczystości na zewnątrz, gdzie w rozdawaniu wody wspierali nas harcerze z 38 SDH i wolontariusze z Everestu.

 

ROZBICIE NIEMIECKIEGO ARESZTU W STARACHOWICACH - ZABEZPIECZENIE UROCZYSTOŚCI

W dniu 7 sierpnia 2023 roku nasi ratownicy dbali o bezpieczeństwo uczestników uroczystości upamiętniających rozbicie niemieckiego aresztu przez oddziały Antoniego Hedy SZAREGO w Starachowicach. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele organizacji kombatanckich, organizacji pozarządowych i władz samorządowych. Oprawę w postaci wart honorowych i asystę przy składaniu kwiatów zapewniła 38 Starachowicka Drużyna Harcerska im. Emilii Plater.

 

ZABEZPIECZENIE KONCERTU W DNIU 1 SIERPNIA 2023

1 Sierpnia 2023 roku, dbaliśmy o bezpieczeństwo osób uczestniczących w koncercie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Aktywności Społecznej Everest, we wsparciu 38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater. W koncercie zorganizowanym na skwerze pod skałkami koło "Ławeczki Halnego" wystąpił Artur Bieniek, który razem z córką zaprezentował się w repertuarze pieśni patriotycznych, w tym w autorskim utworze o generale Antonim Hedzie "SZARYM" do słów druhny Anny Skibińskiej.


 

Zajęcia w PARKU KULTURY

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

OBÓZ W KRYNICY MORSKIEJ

 

W dniach od 8 do 22 lipca 2023 roku,  dbaliśmy o bezpieczeństwo i edukację z zakresu pierwszej pomocy podczas największego obozu Hufca ZHP Starachowice zorganizowanego przez 38 Starachowicką Drużynę Harcerską im. Emilii Plater w miejscowości Krynica Morska.

 

SZKOLENIE KADRY OBOZÓW HAL-2023

Pod koniec czerwca 2023 roku, w ramach przygotowania do projektu "HARCERSKA AKCJA LETNIA 2023" przeprowadziliśmy kurs pierwszej pomocy dla kadry obozów Hufca ZHP Starachowice. Kurs przygotowany był dla kadry pięciu obozów hufca. W sumie w kursie udział wzięło 16 osób.

 

OGÓLNOPOLSKIE TARGI NGO Kielce 2023

Artykuł w trakcie realizacji ...

 

OTWARCIE "PORTU LUBIANKA"

Artykuł a trakcie realizacji ...

 

Nowa siedziba NADLEŚNICTWA SUCHEDNIÓW

Artykuł w trakcie realizacji ...

 
Ważne informacje !
Reklama
Reklama
Osób na stronie
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Stronę odwiedziło
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj110
mod_vvisit_counterWczoraj399
mod_vvisit_counterTen tydzień4083
mod_vvisit_counterPoprzedni1512
mod_vvisit_counterTen miesiąc6435
mod_vvisit_counterPoprzedni1513
mod_vvisit_counterWszystkie512667
Wsparli Nasze Działania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
HGR na Facebook