Zachęcamy do zagłosowania na nasz projekt w ramach BUDZETU OBYWATELSKIEGO dla Starachowic.

Czemu akurat taki pomysł a nie inny?

Przede wszystkim to projekt realizowany na terenie całego miasta. Projekt który dotrze i dotyczył będzie wszystkich mieszkańców, którzy mamy nadzieję  dzięki rozmieszczeniu sieci DEFIBRYLATORÓW AED na terenie całego miasta i przeszkoleniu kilkudziesięciu grup mieszkańców z zakresu udzielania pierwszej pomocy i obsługi defibrylatora, poczują się dużo bezpieczniej.


Na szkoleniach z pierwszej pomocy znamy się jak mało kto. Przez kilkanaście lat przeprowadziliśmy kilkanaście szkleń i kursów zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Nie wiemy czy jest jakaś szkoła nie tylko w Starachowicach, ale w całym Powiecie Starachowickim w której nie byliśmy chociaż raz. W wielu byliśmy po kilka a nawet po kilkanaście razy. Wiele osób pamięta też nas z organizowanych przez nasza grupę WOJEWÓDZKICH MŁODZIEZOWYCH ZAWODÓW RATOWNICZYCH i zajęć podczas dużych imprez miejskich.

 

Wiele osób pamięta też naszego psa NESKĘ z którym chodziliśmy na zajęcia. Obecnie NSKI już nie ma, ale jest jej następczyni INKA, gotowa do szkoleń. Mamy nadzieję że teraz po pandemii dzięki środkom i narzędziom pozyskanym z BUDZETU OBYWATELSKIEGO będziemy mogli ruszyć do działań ze zdwojoną siłą

 

ZAGŁOSUJ NA NASZ PROJEKT