Zapraszamy na kursy pierwszej pomocy.


Posiadamy wieloletnie  doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla kadry pedagogicznej szkół, w tym pracowników ośrodków wychowawczych oraz warsztatów terapii zajęciowej, Dzięki znajomości specyfiki pracy nauczycieli,  oraz doświadczeniem z prowadzeniem obozów, wycieczek i rajdów dla młodzieży szkolnej, nasze  szkolenia oprócz elementów obowiązkowych, wzbogacone są o  specyfikę pracy uczestników szkolenia.

Kurs składa się z wykładów opartych na prezentacjach multimedialnych i zajęć praktycznych, które prowadzimy zajęcia w małych grupach (6-10 osobowych), na renomowanym sprzęcie do nauki pierwszej pomocy. Wszystkie kursy prowadzone są według najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji, i spełniają wymagania wynikające z Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 31 października 2018 r.w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. poz. 2140).

Koszt kursu indywidualnego wynosi od 60 do 120 zł od osoby w zależności od liczebności grupy.

Koszt kursu grupowego dla placówek z powiatu starachowickiego,  dla grupy 12 - 18 osobowej waha się w granicach od 600 do 800 zł,  w zależności od ilości zleceń. Dla odbiorców z poza terenu powiatu starachowickiego dochodzi dodatkowo koszt dojazdu i wyżywienia kadry.

 

Wszystkie wypracowane środki wypracowane podczas szkoleń, przeznaczamy na rozwój Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice  i nieodpłatne szkolenia dla dzieci i młodzieży oraz wyposażenie grupy.


Kontakt: oraz Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 602801701.

Zapytania można składać także na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

szef HGR Starachowice

rat. med. Tomasz Łebek