Zapraszamy na kursy pierwszej pomocy.

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla:

• Kadry pedagogicznej szkół, w tym pracowników ośrodków wychowawczych, warsztatów terapii zajęciowej, OHP
  • Zakładów pracy, w tym zakładów pracy chronionej oraz specjalistycznych branż: chemicznej, hutniczej, drzewnej, spożywczej, motoryzacyjnej i budowlanej.
  • Służb mundurowych w tym:  Straży Pożarnych , Policji, Straży Miejskiej.
  • Pracowników firm ochroniarskich.
  • Pracowników administracji samorządowej.

• Dzieci i młodzież
  • Przedszkolaków.
  • Osób niepełnosprawnych.

Nasze szkolenia prowadzone są w sposób przystępny dla każdej grupy odbiorców. Oprócz wykładów opartych na prezentacjach multimedialnych, prowadzimy zajęcia ćwiczeniowe w małych grupach (6-10 osobowych) , na renomowanym sprzęcie do nauki pierwszej pomocy. Wszystkie kursy prowadzone są według najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji.

Każde szkolenie dostosowane jest do specyfiki pracy odbiorców.

Koszt kursu podstawowego dla grupy 12 - 18 osobowej waha się w granicach od 700 do 900 zł,  w zależności od ilości zleceń, oraz odległości od Starachowic.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 602801701.

Zapytania można składać także na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nasze atuty to:

• doświadczona kadra instruktorska,
  • elastyczność w zakresie  dostosowania szkoleń do warunków pracy i działania naszych odbiorców,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji naszej kadry
  • profesjonalny sprzęt używany podczas szkoleń
  • własne sale szkoleniowe

Realizujemy także inne zlecenia związane z ratownictwem i pierwszą pomocą.

• pokazy pierwszej pomocy
  • zawody i warsztaty ratownicze
  • zabezpieczenie imprez w tym imprez masowych
  • zajęcia integracyjne
  • zajęcia motywacyjne

Środki wypracowane podczas szkoleń przeznaczamy na rozwój Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice  i nieodpłatne szkolenia dla dzieci i młodzieży oraz wyposażenie grupy.

Korzystając z naszej ofert szkoleniowej pomagasz szkolić innych.

Kontakt:

szef HGR Starachowice   rat. med. Tomasz Łebek