XII STARACHOWICKI ORSZAK 3 KRÓLI

Ulicami Starachowic przeszedł XII Orszak Trzech Króli, i po raz 12 dbaliśmy o bezpieczeństwo uczestników orszaku i prowadzenie czoła orszaku w czym wspierali nas wolontariusze z  38 Starachowickiej Drużyny Harcerskiej i Everestu.

Orszak został zorganizowany z inicjatywy Rycerzy Kolumba Rada im. Papieża Jana Pawła II, przy współpracy z Park Kultury Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Policji, Straży Miejskiej, oraz ZHP Hufiec Starachowice. W orszaku mimo dość paskudnej pogody dość licznie udział wzięli mieszkańcy, którzy na zakończenie mogli spróbować gorącej grochówki i słodyczy ufundowanych przez jedną z firm wspierających orszak, które mieliśmy okazję rozdawać wspólnie z wolontariuszami z Everestu i 38 SDH..

Więcej zdjęć w galerii na Facebooku - XII Starachowicki Orszak 3 Króli