STARACHOWICKA WIGILIA DLA POTRZEBUJĄCYCH

Zapraszamy każdą potrzebującą osobę, która z powodu sytuacji życiowej, materialnej czy rodzinnej, nie może pozwolić sobie na spędzenie Wigilii w gronie najbliższych do spędzenia jej razem z nami. Każda osoba samotna będzie mogła zasiąść do wigilijnego stołu.  Pamiętajmy o takich osobach i sprawmy, aby w tym dniu nikt nie czuł się samotny.

Spotkanie wigilijne odbędzie się w dniu 23 grudnia 2023 roku,  w godzinach od 15:00 do 18:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 11 w Starachowicach.

Organizatorzy, wśród których znajdują się między innymi przedstawiciele Fundacji „Widzialna Ręka”, Stowarzyszenia Aktywności Społecznej EVEREST, Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice, Centrum Usług Społecznych, stowarzyszeń, harcerzy, wolontariuszy, starachowickich szkół podstawowych i przedszkoli miejskich, a także Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji czy Parku Kultury, nie zabraknie także wolontariuszy i mieszkańców miasta.