Bicie rekordu RKO

Po raz siódmy 16 października zorganizowaliśmy w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca. kolejną edycje bicia rekordu RKO. W tym roku na 21 fantomach działania wykonywało 205 osób, ze szkół powiatu starachowickiego. Wydarzenie zorganizowaliśmy we współpracy  Komendą Powiatową PSP w Starachowicach, która wsparła nas siedziba gdzie odbyło się wydarzenie oraz pomocą merytoryczna ratowników.

W całej Polsce w Rekordzie w Pierwszej Pomocy wzięło udział aż 150 560 osób w 1 380 instytucjach ! To niesamowity wynik i nowy rekord, który mogliśmy osiągnąć dzięki zaangażowaniu wielu szkół,  które wsparły nasze wydarzenie, które odbyło się na terenie Komendy PSP w Starachowicach.

W wydarzeniu wspierali nas uczniowie Szkoły Podstawowej z Nietuliska oraz Stawu Kunowskiego. SP-1 ze Starachowic. I oraz II Licea Ogólnokształcące ze Starachowic. Klasy mundurowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego. Zespołu Szkół zawodowych nr 1 i nr 2 ze Starachowic. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Lubieni, Stowarzyszenie Everest oraz jak zwykle 38 Starachowicka Druzyna Harcerska im. Emilii Plater